Wij ontvangen je graag
in ons kantoor

Zakenkantoor Vermaut

Zakenkantoor Vermaut
Marktplaats 35 - 8830 Hooglede
T 051 26 32 40 - F 051 26 32 49
info@vermaut.be
FSMA 115749A-cB
BE 0657884583

Openingsuren
ma, do 08u30 - 12u00 & 13u00 – 18u00
di, wo, vrij 08u30 – 12u00 & 13u00 – 16u00

Ontmoet het team van
zakenkantoor Vermaut

Guy
Vermaut

Verzekeringen Zaakvoerder & bestuurder guy@vermaut.be
Guy Vermaut

Petra
Desmet

Verzekeringen Kantoorverantwoordelijke
Polis- en schadebeheer bedrijven
info@vermaut.be
Petra Desmet

Evi
Decuypere

Verzekeringen Polis en schadebeheer
Particulieren & bedrijven
evi@vermaut.be
Evi Decuypere

Stijn
Mommerency

Verzekeringen Verantwoordelijke schadebeheer stijn@vermaut.be
Stijn Mommerency

Liliane
Decuyper

Verzekeringen Boekhouding liliane@vermaut.be
Liliane Decuyper

Mieke
Messeyne

Verzekeringen Productie particulieren mieke@vermaut.be
Mieke Messeyne

Wim
Vansteelant

Verzekeringen Commercieel medewerker wim@vermaut.be
Wim Vansteelant

Lisa
Moreel

Verzekeringen Schadebeheer lisa@vermaut.be
Lisa Moreel

Stephen
Vermaut

Verzekeringen Administratief bediende stephen@vermaut.be
Stephen Vermaut

Els
Myny

Verzekeringen Administratief bediende els@vermaut.be
Els Myny