Guy Vermaut

Verzekeringen & bank

Zaakvoerder & bestuurder
guy@vermaut.be

het team van zakenkantoor vermaut
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Guy Vermaut verzekeringen & bank

Zaakvoerder & bestuurder
guy@vermaut.be

1
Stephen Vermaut bank

Kantoorverantwoordelijke
stephen@vermaut.be

2
Petra desmet verzekeringen

Kantoorverantwoordelijke
Polis- en schadebeheer bedrijven
info@vermaut.be

3
Evi Decuypere verzekeringen

Polis- en schadebeheer particulieren & bedrijven
evi@vermaut.be

4
Stijn Mommerency verzekeringen

Verantwoordelijke schadebeheer
stijn@vermaut.be

5
Claude Vangheluwe bank

Beleggingsadviseur
claude@vermaut.be

6
 
Liliane Decuyper

Boekhouding
liliane@vermaut.be

7
Mieke Messeyne Verzekeringen

Productie particulieren
mieke@vermaut.be

8
Wim Vansteelant Verzekeringen

Commercieel medewerker
wim@vermaut.be

9
Lisa Moreel Verzekeringen

Schadebeheer
lisa@vermaut.be

10
Maarten Depaemelaere Verzekeringen

Commercieel medewerker
maarten@vermaut.be

11